Miejsko-Gminny Żłobek w Żurominie

                                  Ogłoszenie
Dyrektora Miejsko- Gminnego Żłobka w Żurominie

Uprzejmie informuję, że mam wolne miejsca w Żłobku. Zgodnie z § 14 ust. 3 Statut
Miejsko- Gminnego Żłobka w Żurominie „3. Pierwszeństwo w przyjęciu do Żłobka mają:

1) dzieci obojga rodziców ( prawnych opiekunów) pracujących zawodowo lub
uczących się;
2) dzieci rodzica (prawnego opiekuna) samotnie wychowującego dziecko;
3) dzieci niepełnosprawne, posiadające orzeczenie o niepełnosprawności;
4) dzieci rodzica (prawnego opiekuna) wobec którego orzeczono znaczny lub
umiarkowany stopień niepełnosprawności bądź całkowitą niezdolność do
samodzielnej egzystencji na podstawie odrębnych przepisów;
5) dzieci z rodzin wielodzietnych (troje i więcej)”.

Rekrutacja do Żłobka prowadzona jest w sposób ciągły, w zależności od liczby
wolnych miejsc. Jeśli liczba zgłoszonych dzieci będzie większa niż liczba miejsc,
decyduje data zgłoszenia, a pozostałe dzieci zapisywane zostaną na listę
rezerwową.
                                                                                      Dyrektor
                                                                             mgr Kinga Tybulska

Lista dzieci przyjętych do Miejsko – Gminnego Żłobka w Żurominie na rok żłobkowy 2017/2018

  1. Bojarska Nikola
  2. Cyrankowska Alicja
  3. Jabłońska Zofia
  4. Kaczmarczyk Blanka
  5. Konupek Zofia
  6. Korzeniewska Hanna
  7. Kowalska Oliwia
  8. Krasińska Antonina
  9. Laska Agata
  10. Laska Wiktoria
  11. Leśniewski Cezary
  12. Liszewska Antonina
  13. Łebkowska Oliwia
  14. Makuszewska Kornelia
  15. Makuszewski Natan
  16. Nowakowska Nina
  17. Olczak Szymon
  18. Olszewska Zuzanna
  19. Opalski Stanisław
  20. Orkwiszewska Hanna
  21. Romanowska Zuzanna
  22. Sawicka Anna
  23. Wrzosek Maja
  24. Wrzosek Tobiasz
  25. Zgorzelska Kornelia

Lista rezerwowa

  1. Słabkowska Patrycja
  2. Oryl Jan
  3. Jędrzejewska Iga
  4. Kaczmarczyk Amelia
  5. Rogalska Julia
  6. Maśliński Błażej
  7. Kozłowska Zofia
  8. Kozłowski Stanisław
  9. Kulwicki Szymon
  10. Siłakowska Dominika
  11. Gulczyński Adam
  12. Przystup Bartosz
  13. Błażejczyk Patrycja
  14. Błażejczyk Wiktoria
  15. Lewandowska Iga
  16. Asztemborska Amelia
  17. Ewczyńska Anna